ODALAR

Osmanlı ve Rum dönemlerinden kalma dört taş binamızdaki 11 odamızda 22 misafirimiz için zamanın duracağı, ruhlarını ve bedenleri dinlendirecekleri ve çok iyi ağırlanacakları bir tatil vaad ediyoruz.

Aslına sadık kalarak özenle dekore edilmiş olan tüm odalarımızın kendine has bir hikayesi var ve gün ışığının sakin doğaya eşlik ettiği bir ortam sizi bekliyor. Odalarımızın her biri, ismini nadide bitkilerin yer aldığı, teraslanmış bölümlerden oluşan huzur dolu ve ilham veren iç bahçemizden alıyor.

Yer döşemeleri, yatak başları, avizeler, çerçeveler gibi tüm unsurlar, iç mimarlarımız tarafından eski malzemelerin yeniden yorumlanması ile tasarlandı. Vintage detayların ve rustik taşların hakim olduğu odalarımızda şehir konforunu yaşatan lüks banyolar, büyük çift kişilik yataklar, kaliteli nevresim takımları, mini bar, çay-kahve malzemeleri, ücretsiz internet, kasa ve L’occitane banyo malzemeleri kullanıyoruz.

En büyük metrekareye sahip olan Deluxe Villa-Mor Salkım’ın büyük yatak odasından ve terasından Adatepe’nin ve Ege Denizi’nin panoramik manzarasına hayran kalacaksınız. Villanın alt katında geniş bir oturma alanı ile birlikte ekstra bir oda, Tarçın, yer alıyor.

Deluxe Balkonlu Odalarımız Lavanta ve Kekik, ilk adım attığınız anda Kazdağları’nın bol oksijenli temiz havası ile sizi canlandıracak.

Double Deluxe odalarımız-Defne, Fesleğen, Mercan, Manolya, Yasemin-konforlu ortamıyla size evinizde gibi hissettirecek.

Deluxe Villa

Evinizin konforunu aratmayacak, deniz ve orman manzarasına karşı tüm yorgunluğunuzu atacağınız Deluxe Villamızın üst katında terasa açılan bir büyük yatak odası, banyo, alt katında ise geniş oturma alanının yanısıra küçük bir yatak odası daha bulunuyor. Deluxe Villa, geniş ortak kullanım alanları ile aileler ve arkadaş grupları için ideal bir konaklama seçeceğini oluşturuyor.

Deluxe Balkonlu Odalar

Deluxe Balkonlu odalarımız Lavanta ve Kekik, ana binamızda bulunur ve köy manzarasının tadını çıkarabileceğiniz ve Kazdağları’nın oksijen deposu ile sizi canlandıracak balkonlara sahiptir.

Double Deluxe Odalar

Her biri isimlerini iç bahçemizden alan deluxe odalarımız, unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacak. Farklı binalarda yer alan beş odamızın her biri farklı öğelerle tasarlanmış rustik taş odalardır.